S láskou nejlepšímu příteli Váš chlupatý přítel si naše produkty hned zamiluje! Zakoupíte ZDE Výborné produkty pro vašeho
mazlíčka
Veškeré produkty pro mazlíčky na jednom místě Naše rozsáhlá nabídka zaujme nejednoho chlupáče! Nakupovat nyní
O nás

S láskou Nejlepšímu příteli

Jsme parta milovníků zvířat a jako každý chovatel jsme si prošli cestou hledání nejkvalitnějších produktů pro naše parťáky a smečky. Na cestě za objevováním TOP produktů jsme zjistili, že v tom nejsme sami a že každý chovatel se zajímá o zdraví a potřeby svého mazlíčka. Na trhu je spousta produktů, ale naším cílem bylo vybrat to nejlepší a podělit se o to s Vámi, takže teď již nemusíte hledat a porovnávat, udělali jsme to za vás. Naše smečka a její kámoši nám s výběrem pomohli. Naším cílem je splnit Vám veškerá přání ohledně potřeb Vašich psích mazlíčků, stejně jako jsme je my splnili našim ambasadorkám.

15 let

zkušeností

Krmivo

Krmivo je věcí, kterou Váš miláček ráno vyžaduje jako jednu z prvních. V kategorii KRMIVO proto najdete vše od pamlsků až po vývary. Nechybí ani podkategorie B.A.R.F., která Vám usnadní výběr, pokud chcete jen krmivo B.A.R.F.

Doplňky stravy

Doplňky stravy potřebuje skoro každý pes, často o tom majitel nemá ani zdání, protože strava neobsahuje veškeré potřebné živiny a prvky dostačující každému jedinci. Z toho důvodu nabízíme i my doplňky stravy, o kterých samozřejmě víme, že opravdu pomáhají.

Hračky

Na hračky všech druhů si naši miláčci zvykají již od narození a většinou je mají rádi po celý svůj život. Hračky jsou ideální zábavou, když se váš miláček cítí sám. Je jedno, jestli má váš mazlík rád obyčejný míček nebo extravagantní pískací hračky – u nás najdete vše. 

Venčení

Co používáte běžně při venčení vašeho mazlíka? Stylový obojek? Dlouhé vodítko? Kožený postroj nebo snad i decentní adresář? To vše najdete právě v nabídce této kategorie.

FANTAIL PELECH EKO
Najdete

Pouze u nás

Kupte Vašemu miláčkovi jedinečné pelechy značky Fantail, které pomůžou Vašemu psovi mít kvalitní a zdravý spánek. Pelechy Fantail lze koupit ve variantě EKO, nebo Klasik.

Prohlédněte si

Nejprodávanější produkty

Please Install Woocommerce!

Prohlédněte si

Naši nabídku produktů

Please Install Woocommerce!

Hurá nakupovat